« Robotika

A 9.-es robotika csapat kijutott a nemzetközi versenyre

A First Lego League (FLL) Carco Connect országos bajnokságán a 9.-es Izidumbu csapat (Bartha Vince Döme, Bartos András, Bába-Szabó Márk, Deák Bence Ákos, Erdély Mara Rebeka, Nógrádi Sára Kamilla, Gábos Marcell, Gyalus Csongor Gyula, Székely Vera, Somogyi Panna) a harmadik helyen végzett, és így bejutott a nemzetközi középdöntőbe.
Robotfutásban a csapat a második lett, innovációs projektben és csapatmunkában a harmadik.

A 10.-es FLLubber csapat (Fekete Áron, Gerendai Eszter, Helfer Sára, Kemecsi Lajos, Lázár András, Nádori Gáspár, Spasic Lea) a negyedik helyen végzett.
Innovációs projektben a csapat második lett, robotfutásban a negyedik.

A nemzeti döntőt az AKG-ban tartották, 2022. február 26-án. Az esemény közvetítése: https://fb.watch/br3L-shNza/

A csapatok felkészítői: Hajdu Tímea, Smets Anna, Fernezelyi Sára, Titz Liza, Kisteleki Lea, Törzsök Vera, Kocsis Petra, Cser Máté, Pásztor András, Nagy Kristóf, Angelus Farkas, Cantwell Ákos, Cesarczyk Olivér.

Az AKG-s csapatok bemutatkozó videói

Izidumbu: https://fb.watch/br3yWAFg-8/

FLLubber:

Korábbi hírek:

Eredmények:

2022 – Budapest, nemzeti döntő, 3. és 4. hely
2022 – Debrecen, nemzeti elődöntő, 1. hely
2022 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. hely
2021 – Budapest, nemzeti elődöntő, 1. hely
2021 – Debrecen, nemzeti elődöntő, 2. hely
2021 – Győr, nemzeti elődöntő, 4. hely
2020 – Kraśnik (Lengyelország), nemzetközi középdöntő, 1., 2. és 6. hely
2019 – Debrecen, nemzeti elődöntő, 1. hely; Szeged, nemzeti elődöntő, 1. hely; Győr, nemzeti elődöntő, 2. hely
2019 – Budapest, Micro:bot, 1. hely
2019 – Libanon, FLL nyílt bajnokság, programozás 1. hely
2019 – Bregenz (Ausztria), európai döntő, 6. hely
2019 – Miskolc, nemzetközi középdöntő, 1. és 4. hely
2018 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. és 3. hely
2018 – Debrecen, nemzeti elődöntő, 1. hely
2018 – Aachen (Németország), európai döntő, 11. hely
2018 – Łódz (Lengyelország), nemzetközi középdöntő, 4. hely
2017 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. és 4. hely
2017 – Debrecen, nemzeti elődöntő, 3. hely
2017 – Regensburg (Németország), európai döntő, 6. hely
2017 – Debrecen, nemzetközi középdöntő, 3. hely
2016 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. és 4. hely
2016 – St. Louis (USA), világbajnokság
2016 – Debrecen, európai döntő, 6. hely
2016 – Kassa (Szlovákia), nemzetközi középdöntő, 2. hely
2016 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. és 2. helyek
2015 – München (Németország), európai döntő, 20. hely
2015 – Bejczy Antal emlékverseny, 2. hely
2015 – Debrecen, nemzetközi középdöntő, 5. hely
2014 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. hely
2013 – Budapest, nemzeti elődöntő, 3. hely
2012 – Cottbus (Németország), európai döntő, 6. hely
2012 – Budapest, nemzeti elődöntő, 3. hely
2011 – Gdansk (Lengyelország), nemzetközi középdöntő, 2. hely
2011 – Szeged, nemzeti elődöntő, 2. hely
2010 – Pozsony (Szlovákia), nemzetközi középdöntő
2010 – Szeged, nemzeti elődöntő, 1. hely

Facebook