Az V. Hantos Máté emléktorna programja

Időpont: 2014. május 17. (szombat)

2014-ben nevező csapatok:
1. A-B-Ku-Pa-Cok (1994-1995)
2. Merkur, Vénusz, Föld, Mars (1998)
3. Aku-Punk-Túra (2000)
4. Dur-Mol (2001)
5. Egyik-Másik (2002)
6. Ez+Az (2003)
7. Yin-Yang (2004)
8. HŰ-HA (2005)
9. Hold-Nap (2006)
10. Handa-Banda (2007)
11. Szösz-Mösz (2008)
12. Gyalog-Galopp (2009)
13. Krix-Krax (2011)
14. Bumm-Klikk-Klakk (2013) címvédő
15. AKG Tanári csapat
16. Hantos Máté Emlékcsapat

8:00-8:29

ÉRKEZÉS, BEMELEGÍTÉS

Első forduló csoportmérkőzései:
 1 A. csoport 1-2 8:30-8:40

A-B KU-PA-COK – AKU-PUNK-TÚRA

 2 B.csoport 1-2 8:41-8:51

SZÖSZ-MÖSZ – MERKUR, VÉNUSZ, FÖLD, MARS

 3 A. csoport 3-4 8:52-9:02

KRIX-KRAX -GYALOG-GALOPP

 4 B.csoport 3-4 9:03-9:13

EZ+AZ- HM EMLÉKCSAPAT

 5 A. csoport 1-3 9:14-9:24

A-B KU-PA-COK – KRIX-KRAX

 6 B.csoport 1-3 9:25-9:35

SZÖSZ-MÖSZ – EZ+AZ

 7 A. csoport 2-4 9:36-9:46

AKU-PUNK-TÚRA – GYALOG-GALOPP

 8 B.csoport 2-4 9:47-9:57

MERKUR, VÉNUSZ, FÖLD, MARS – HM EMLÉKCSAPAT

 9 A. csoport 1-4 9:58-10:08

A-B KU-PA-COK – GYALOG-GALOPP

 10 B.csoport 1-4 10:9-10:19

SZÖSZ-MÖSZ — HM EMLÉKCSAPAT

 11 A. csoport 2-3 10:20-10:30

AKU-PUNK-TÚRA – KRIX-KRAX

 12 B.csoport 2-3 10:31-10:41

MERKUR, VÉNUSZ, FÖLD, MARS – EZ+AZ

MEGNYITÓ
 13 C.csoport 1-2 10:50-11:00

EGYIK-MÁSIK – HŰ-HA

 14 D.csoport 1-2 11:01-11:11

DUR-MOL – YIN-YANG

 15 C.csoport 3-4 11:12-11:22

TANÁRCSAPAT – HANDA-BANDA

 16 D.csoport 3-4 11:23-11:33

HOLD-NAP – Bumm-Klikk-Klakk

 17 C.csoport 2-3 11:34-11:44

HŰ-HA – TANÁRCSAPAT

 18 D.csoport 2-3 11:45-11:55

YIN-YANG – HOLD-NAP

 19 C.csoport 1-4 11:56-12:06

EGYIK-MÁSIK – HANDA-BANDA

 20 D.csoport 1-4 12:07-12:17

DUR-MOL – Bumm-Klikk-Klakk

 21 C.csoport 1-3 12:18-12:28

EGYIK-MÁSIK – TANÁRCSAPAT

 22 D.csoport 1-3 12:30-12:40

DUR-MOL – HOLD-NAP

 23 C.csoport 2-4 12:41-12:51

HŰ-HA – HANDA-BANDA

 24 D.csoport 2-4 12:52-13:02

YIN-YANG – Bumm-Klikk-Klakk

Nyolcas döntő
 25 A/1 – D/2 13:04-13:14

 26 B/1 – C/2 13:15-13:25

 27 C/1 – A/2 13:27-13:37

 28 D/1 – B/2 13:39-13:49

Középdöntő
 29 A/1 – D/2 győztese -B/1 – C/2 győztese 13:52-14:02

 30 C/1 – A/2 győztese -D/1 – B/2 győztese 14:04-14:14

3. helyért
 31 29. és 30. mérkőzés vesztese 14:16-14:31

1. helyért – DÖNTŐ
 32   
29. és 30. mérkőzés győztese 14:35 – 14:50

EREDMÉNYHIRDETÉS 14:55

Archívum

2011-es fotóalbum

2010-es fotóalbum

Facebook

Hozzászólás

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük.