A VI. Hantos Máté emléktorna programja

Esemény dátuma: 2015-04-25
Kezdés időpontja: 08:00

Időpont: 2015. április 25. (szombat)

2015-ben nevező csapatok:
1. Ku-Pa-Cok-A-B-C (1994-1995)
2. Merkur, Vénusz, Föld, Mars (1998)
3. Aku-Punk-Túra (2000)
4. Dur-Mol (2001)
5. Egyik-Másik (2002)
6. Ez+Az (2003)
7. Yin-Yang (2004)
8. HŰ-HA (2005)
9. Handa-Banda (2007)
10. Szösz-Mösz (2008)
11. Gyalog-Galopp (2009)
12. Tutti-Frutti (2010)
13. Krix-Krax (2011)
14. Bumm-Klikk-Klakk (2013)
15. AKG Tanári csapat
16. Hantos Máté Emlékcsapat

A program

8:00-8:29 ÉRKEZÉS, BEMELEGÍTÉS

Első forduló csoportmérkőzései:

1. A. csoport 1-2 8:30-8:40 Ez+Az (2003) – Hű-Ha (2005)
2. B. csoport 1-2 8:41-8:51 Ku-Pa-Cok-A-B-C (1994-95) – Dur-Mol (2001)
3. A. csoport 3-4 8:52-9:02 Krix-Krax (2011) – Hantos Máté Emlékcsapat
4. B. csoport 3-4 9:03-9:13 Handa-Banda (2007) – Tanárok
5. A. csoport 2-3 9:14-9:24 Hű-Ha (2005) – Krix-Krax (2011)
6. B. csoport 2-3 9:25-9:35 Dur-Mol (2001) – Handa-Banda (2007)
7. A. csoport 1-4 9:36-9:46 Ez+Az (2003) – Hantos Máté Emlékcsapat
8. B. csoport 1-4 9:47-9:57 Ku-Pa-Cok-A-B-C (1994-95) – Tanárok
9. A. csoport 2-4 9:58-10:08 Hű-Ha (2005) – Hantos Máté Emlékcsapat
10. B. csoport 2-4 10:09-10:19 Dur-Mol (2001) – Tanárok
11. A. csoport 1-3 10:20-10:30 Ez+Az (2003) – Krix-Krax (2011)
12. B. csoport 1-3 10:31-10:41 Handa-Banda (2007) – Ku-Pa-Cok-A-B-C (1994-95)

10:45 Megnyitó

13. C .csoport 1-2 11:00-11:10 Föld-Mars-Merkúr-Vénusz (1998) – Egyik-Másik (2002)
14. D. csoport 1-2 11:11-11:21 Aku-Punk-Túra (2000) – Yin-Yang (2004)
15. C. csoport 3-4 11:22-11:32 Gyalog-Galopp (2009) – Blum-Klikk-Klakk (2013)
16. D. csoport 3-4 11:33-11:43 Szösz-Mösz (2008) – Tutti-Frutti (2012
17. C. csoport 2-3 11:44-11:54 Egyik-Másik (2002) – Gyalog-Galopp (2009)
18. D. csoport 2-3 11:55-12:05 Yin-Yang (2004) – Szösz-Mösz (2008)
19. C. csoport 1-4 12:06-12:16 Föld-Mars-Merkúr-Vénusz (1998) – Blum-Klikk-Klakk 13
20. D. csoport 1-4 12:17-12:27 Aku-Punk-Túra (2000) – Tutti-Frutti (2012
21. C. csoport 1-3 12:28-12:38 Föld-Mars-Merkúr-Vénusz (1998) – Gyalog-Galopp 09
22. D. csoport 1-3 12:39-12:49 Aku-Punk-Túra (2000) – Szösz-Mösz (2008)
23. C. csoport 2-4 12:50-13:00 Egyik-Másik (2002) – Blum-Klikk-Klakk (2013)
24. D. csoport 2-4 13:01-13:11 Yin-Yang (2004) – Tutti-Frutti (2012)

Nyolcas döntő

25. A/1 – D/2 13:15-13:25
26. D/1 – A/2 13:26-13:36
27. C/1 – B/2 13:37-13:47
28. B/1 – C/2 13:48-13:58

Középdöntő

29. A/1 – D/2 győztese –
D/1 – A/2 győztese
14:00-14:10
30. C/1 – B/2 győztese –
B/1 – C/2 győztese
14:11-14:21

3. helyért

31. 29. és 30 mérkőzés vesztese 14:25-14:35

1. helyért

32. 29. és 30 mérkőzés győztese 14:36-14:46

Eredményhirdetés 14:50

Archívum

2014-es fotóalbum

2011-es fotóalbum

2010-es fotóalbum

Facebook

Hozzászólás

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük.